Kliknij mnie

Copyright 2008-2018 EmKa Auto Service

Created with PUFA

 

                       FIRMA EmKa Auto 

 

oferuje usługi z zakresu

 blacharstwa, lakiernictwa, 

mechaniki, elektromechaniki pojazdowej,

holowania oraz wynajmu pojazdów.

EmKa Auto

+48 608 155 805

 BLACHARSTWO LAKIERNICTWO

 

Wygląd zewnętrzny samochodów odgrywa ogromnie ważną rolę w trakcie ich eksploatacji. Niestety często samochody ulegają wypadkom,zarysowaniom, wgnieceniom. Sprowadza się to do tego, że lakier zostaje uszkodzony, naruszony. Nasza firma pragnie zaproponować Państwu profesjonalne usługi związanie z lakiernictwem. Dzięki nam twój samochód znów będzie błyszczeć jakby dopiero opuścił salon. Niestety z czasem lakier samochodów blednie. Kolor staje się matowy, niewyraźny. Warto jest wtedy pomyśleć o zmianie koloru, malowaniu samochodu. Nasza firma zajmuje się lakiernictwem już od dłuższego czasu. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, dlatego klienci tak chętnie sięgają po nasze usługi. Na twe specjalne życzenie odpowiednio wylakierujemy twoje auto. Dodatkowo wypolerujemy je i wywoskujemy. Dzięki temu nabierze ono niesamowitego blasku. Niestety na naszych drogach panują różne warunki. Łatwo jest o stłuczkę, nieszczęśliwy wypadek. Na pewno nikt po małej kolizji nie będzie wymieniał samochodu na nowy, toteż warto jest skorzystać z usługi blacharsko-lakierniczej oferowanej przez naszą firma. Zajmiemy się twym samochodem tak, iż po zakończeniu prac będzie wyglądał, jakby dopiero, co opuścił salon samochodowy. Pragniemy, aby każdy klient był jak najbardziej zadowolony z naszych usług, toteż do pracy przykładamy się solidnie. Lakiernictwo wykonujemy nie tylko z myślą o przysłowiowej zapłacie, ale także o zadowoleniu klienta. Każdy, kto pragnie zmienić wygląd zewnętrzny samochodu powinien zadbać o odpowiedni lakier. Nasza firma sprawi, że karoseria twego samochodu zyska na wyrazistości. Jeżeli zamierzasz sam eksploatować samochód, lub też pragniesz go sprzedać, to z pewności musisz zadbać o jego wygląd zewnętrzny. Dzięki temu łatwiej będzie przekonać zainteresowanego do kupna danego auta. Dobrze położony lakier przyczyni się także do lepszego postrzegania twojego samochodu.Jeżeli nikt nie będzie widzieć uszczerbków w postaci korozji, pęknięć, to z pewnością nie dowie się, ile tak naprawdę lat ma twoje autko. Zapraszamy do współpracy.
Kierowcy doskonale zdają sobie z tego sprawę, iż samochody po pewnym czasie niszczeją, bądź też w trakcie użytkowania ulegają kolizjom, wypadkom. Auta w ten sposób uszkodzone nie zawsze muszą trafiać na złom. Często powierzchowne uszkodzenia łatwo można naprawić poprzez profesjonalną usługę blacharstwa. Nasza firma specjalizuje się w naprawach samochodów powypadkowych wszystkich marek. Jeśli masz problemy z korozji, wgnieceniami, itd., to koniecznie zgłoś się do nas po pomoc. Posiadamy wszelkiego rodzaju narzędzia, dzięki którym doprowadzimy twój samochód do stanu używalności. Nasza firma dodatkowo prowadzi także usług lakiernicze, dzięki czemu zabezpieczymy twój samochód przed korozją. Jak widzisz w naszej firmie uzyskasz kompleksową usługę. Do wszelkich realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Efekty naszej pracy jeżdżą obecnie po wielu drogach. Z pewnością znajdziesz je także i w twojej miejscowości. Zajmujemy się wymianą progów zarówno w samochodach dwudrzwiowych, jak i też czterodrzwiowych. Jeżeli pragniesz, aby ten element nie wyróżniał się znacząco, zamów u nas także usługę lakierowania, dzięki której wymieniany element wtopi się w całość i nie będzie rzucał się w oczy. Każdy właściciel samochodu chce, aby jego auto było w jak najlepszym stanie przez długi okres czasu. Korzystając z usług naszej firmy masz możliwość zniwelowania postępu czasu. Nadamy twemu autu nowy, lepszy wygląd. Zainwestuj w blacharstwo. Dzięki tej usłudze odmłodziliśmy już nie jeden samochód. Ponadto nasza firma oferuje także wszelkiego rodzaju usługi związane z naprawami samochodów. Wykonujemy prace zakresu mechaniki, elektromechaniki, blacharstwa, lakiernictwa, a także montażu zabezpieczeń przeciw kradzieżowych. W przypadku pozostawienia u nas samochodu do naprawy, który uległ uszkodzeniu w wyniku wypadku, nie muszą Państwo załatwiać żadnych formalności z tym związanych. Wszystko zostanie wykonane, załatwione w Państwa imieniu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Szukasz lakiernika? Twój samochód uległ wypadkowi i chcesz go naprawi? Dobrze trafiłeś. Nasza firma na pewno pomoże ci w kompleksowej naprawie samochodu, jego odmłodzeniu. Samochody niszczeją. Wie o tym doskonale każdy kierowca. Zawsze, gdy parkujemy auto pod chmurką, musimy liczyć się z tym, iż po pewnym czasie straci ono na swym pięknie. Działanie warunków atmosferycznych jest nieubłagane, lakier z czasem blednie, a karoseria jest niszczona przez korozję. Jeśli szukasz lakiernika,który z powodzeniem odmłodzi twój samochód, to nasza firma pomoże ci w tym. Wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu lakiernictwa, blacharstwa, a także wszelkiego rodzaju napraw. Proponujemy ci pomoc naszego doświadczonego lakiernika, który posiada bogate doświadczenie. Nasi pracownicy działają w branży już od wielu lat i doskonale znają się na swej pracy. Z nami wszelkiego rodzaju naprawy przebiegają szybko i bezproblemowo. Jeżeli twój samochód uległ awarii, bądź też został uszkodzony nie z twojej winy, to koniecznie zgłoś się do nas po pomoc. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możemy zaoferować ci usługi lakiernicze najwyższej jakości. Korzystamy z lakierów produkowanych przez znanych producentów. To gwarantuje, że nasze realizacje nie niszczeją szybko i utrzymują się długo w nieskazitelnym stanie.Pragniesz uzyskać więcej informacji na ten temat? Skorzystaj z naszej strony internetowej, bądź też odwiedź nas osobiście w miejscowości Borowa przy ulicy Długiej 389. Nasz lakiernik pomoże dobrać odpowiedni kolor do twojego auta. Z pewnością nikt nie zauważy, iż samochód przeszedł gruntowanie lakierowanie. Zajmujemy się lakierowaniem zarówno całych samochodów, jak i też poszczególnych elementów. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z usług. Nasi klienci mogą liczyć na promocje i zniżki. Na pewno nikt niezostanie odprawiony z kwitkiem. Pomożemy każdemu w przypadku problemów z samochodem. Wykonujemy naprawy gotówkowe oraz bezgotówkowe. Po zakończonych realizacjach wystawiamy faktury vat. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego warsztatu samochodowego.

Twoje auto stało się ofiarą wypadku? Szukasz salonu, gdzie dokonasz naprawy bezgotówkowej? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Nasza firma pragnie zaoferować ci naprawy bezgotówkowe. Ubezpieczyciel pokrywa wszelkie koszty związane z uszkodzeniami i ich naprawą. Nasza firma oferuje pełen zakres usług związanych z naprawami samochodów zarówno z zakresu blacharstwa,lakiernictwa, jak i też wymiany, naprawy poszczególnych podzespołów. Na życzenie klienta wystawiamy faktury vat. Jeżeli stałeś się ofiarą szkody komunikacyjnej, to pozostawiając u nas auto nie musisz załatwiać żadnych formalności. Wszystko załatwimy za ciebie. Wygląd samochodu jest niezmiernie ważny w obecnych czasach. Wiele osób niestety wychodzi założenia, iż "jaki samochód, taki właściciel". Toteż warto dbać o to, by auto było w nienagannym stanie technicznym i estetycznym. Z naszą firmą ci się to na pewno uda. Oferujemy ci naprawy bezgotówkowe, dzięki którym szybko i bez problemu naprawisz auto, które zostało stłuczone nie z twojej winy. Na pewno fachowa obsługa i profesjonalne podejście naszych pracowników przypadną Państwu do gustu. Naprawą samochodu zajmujemy się już od dłuższego czasu.To pozwoliło nam zyskać renomę i prestiż. Obecnie możemy Państwu zaproponować różnorodne usługi, dzięki którym auto przejdzie gruntowny remont, zostanie odrestaurowane, naprawione. Jeśli szukasz pomocy, to u nas na pewno ją znajdziesz. Nie zwlekaj. Skontaktuj się nami za pośrednictwem strony internetowej. Odbieramy także telefony i czekamy na kontakt osobisty. W ramach napraw bezgotówkowych możemy wykonać profesjonalne blacharstwo, lakiernictwo, mechanikę poszczególnych podzespołów auta, elektromechanikę. Godnym podkreślenia jest fakt również, iż nasz serwis zajmuje się montażem alarmów, centralnych zamków, a także czujników parkowania. Jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat cen, odwiedź nasz portal internetowy i wejdź w zakładkę cennik. Przedstawialiśmy tam dokładny opis naszej oferty cenowej.

Zobacz, ile uda ci się z nami zaoszczędzić.

Firma EmKa Auto 

O FIRMIE